Category Archives: Aktuality

MT Pezinok + I.kolo Samurajské katany 2018 Jíčín

Dobré odpoledne, dnes jsme se zúčastnili dvou velice kvalitně uspořádaných a obsazených turnajů a to Katany v Jičíně a GP v Pezinoku. Katana Jičín Do Jičína se z našeho oddílu vydal pouze Tobiáš Brožek se svými rodiči a vedl si excelentně! Všech svých pět zápasů vyhrál a právem vybojoval zlatou medaili! GP Pezinok (SVK) Do Pezinoku vyjela početnější výprava, kam… Read more »

Velká cena mláďat – Litoměřice

Dobrý den, o uplynulém víkendu (10.3.2018) vyjeli naši tři svěřenci pod vedením zkušeného a ostříleného trenéra Jirky Brožka na Velkou cenu mláďat v Litoměřicích a vedli si znovu znamenitě  Tobiáš Brožek, Lukáš Vala i Adam Honzák se ve svých věkových a váhových skupinách prali 4 zápasy. Tobiáš s Lukášem všechny své utkání vyhráli a obsadili 1.místa! Adam bohužel jeden zápas… Read more »

Velká cena Hradce Králové

Dobrý den, dnes 3.3.2018 jsme se zúčastnili skvělé obsazených a zorganizovaných závodů a to Velké ceny Hradce Králové, kam se sjelo více než 350 judistů a judistek z celé České republiky a výsledky našich svěřenců jsou následující. Mláďata U11 Tobiáš Brožek 1.místo – Tobiáš zvládl všechny svá utkání před časovým limitem a nedal svým soupeřům šanci. Martin Křivánek 5.místo –… Read more »

Benešov – Memoriál Antonína Tichého

Dobrý večer, v sobotu 3.2.2018 jsme vyjeli na závody do Benešova na Memoriál Antonína Tichého. Do Benešova se sjelo více než 350 závodníků od mladších mláďat až po starší žáky a naši svěřenci se znovu předvedli ve skvělé formě  Domů jsme si přivezli celkem 9 cenných kovů!! Mláďata U11 Lukáš Vala 1.místo Tobiáš Brožek 1.místo Josef Lojdl 1.místo Martin Hošek 3.místo… Read more »

Velká cena České Třebové

Dobrý den, první závody našich mláďat jsou úspěšně za námi  Dnes jsme se zúčastnili skvěle obsazených a uspořádaných závodů v České Třebové, kam se sjelo zhruba 150 starších mláďat. Naši svěřenci se ani v konkurenci závodníků ze Slovenska neztratili a vybojovali hned 5 cenných kovů!! Lukáš Vala 1.místo Vendula Hloušková 1.místo Adam Honzák 2.místo Tobiáš Brožek 2.místo Martin Křivánek 3.místo… Read more »

PČR mladších žáků 2017

Přebor mladších žáků v Mladé Boleslavi V sobotu 11.11.2017 se konal přebor mladších žáků a žákyň v Mladé Boleslavi. Jedná se o  nejvyšší soutěž této kategorie na území České republiky, na kterou se musí žáci kvalifikovat. Postupují sem opravdu je ti nejlepší z celé ČR a každý zápas je zde velmi těžký. Z našeho oddílu se podařilo kvalifikovat dvěma žákům… Read more »